سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۳:۲۸:۰۰
2020 / April / 28خبر، گروه صنایع معدنی، سایر حوزه‌های صنایع معدنی | شهریور ۳, ۱۳۹۸

کارخانه سیمان بیارجمند احیا می شود

حبیب الله خجسته پور پیش از ظهر امروز در دیدار با حجت الاسلام احمدی امام جمعه بیارجمند اظهار داشت: توسعه متوازن استان سمنان در دستور کار قرار دارد و هیچ شهری بر شهر دیگر در ارجحیتی ندارد.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ابراز امیدواری کرد تا پس از اتمام مراحل اداری، کارخانه سیمان بیارجمند دوباره احیا شود.

حبیب الله خجسته پور پیش از ظهر امروز در دیدار با حجت الاسلام احمدی امام جمعه بیارجمند اظهار داشت: توسعه متوازن استان سمنان در دستور کار قرار دارد و هیچ شهری بر شهر دیگر در ارجحیتی ندارد.

ماشین آلات خط تولید کارخانه سیمان سفید ازنا تامین شدآغاز عملیات اجرایی فاز ۴ کارخانه سیمان دورود؛ کارخانه کاشی بروجرد شروع به کار می کندتهران|فعالیت یا عدم فعالیت کارخانه سیمان در شهرری ظرفیت سنجی می شود

وی خدمت به مردم را در رأس امور دانست و گفت: باید مطالبات مردم رسیدگی شود و این مهم در دستور کار همه مدیران و مسئولان قرار داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به جنگ تمام عیار اقتصادی دشمنان علیه کشور گفت: در برهه کنونی نیاز است با حفظ وحدت و انسجام ملی در رفع مشکلات مردم تمام تلاش ها انجام شود و باید گفت که لازم است در چنین شرایطی قناعت و تلاش بیشتری داشته باشیم.

خجسته پور تصریح کرد: ۴۰ سال از عمر انقلاب با سرافرازی و سربلندی هر چه تمام تر سپری شده است و در گام دوم انقلاب نیاز است با استقامت و اقتدار بیشتری گام برداشته شود.

وی در ادامه به برخی مشکلات مطرح شده از سوی امام جمعه بیارجمند اشاره کرد و گفت: رفع دغدغه ها و مشکلات موجود در این شهر در دست اقدام، بررسی و رسیدگی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان یکی از مواردی که در دستور کار استانداری قرارگرفته است را مسئله کارخانه سیمان بیارجمند کرد و خاطرنشان کرد: این موضوع در حال گذراندن مراحل اداری این و این مجموعه با اعطای تسهیلات لازم مجدداً احیا خواهد شد.

خجسته پور سرمایه گذاران در بخش اقتصادی را سربازان جبهه اقتصادی عنوان کرد و گفت: این سرمایه گذاران باید موردحمایت جدی قرار گیرند تا مشکلات اقتصادی رفع و توسعه در بخش های مختلف استان سمنان عملیاتی شود.

وی رسیدگی به راه های ارتباطی منطقه بیارجمند را از دیگر مواردی عنوان کرد که رسیدگی به آن با همکاری راه و شهرسازی شرق استان سمنان در دست اقدام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.