جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۲:۴۱:۳۹
2020 / April / 03خبر، گروه صنایع معدنی، فولاد، معادن | دی ۳۰, ۱۳۹۸

مهندس امینی به عنوان «رییس هیات مدیره فولاد خراسان» منصوب شد

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان»، مهندس حسین امینی به عنوان عضو هیات مدیره «مجتمع فولاد خراسان» منصوب شد.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد،   دکتر علی شیرکانی، مدیرعامل «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان»، روز شنبه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸، با صدور حکمی به نمایندگی از سوی این صندوق، مهندس حسین امینی، از مدیران اجرایی با تجربه کشور را به عنوان نماینده «شرکت سرمایه گذاری ارشک» در هیات مدیره مجتمع فولاد خراسان منصوب کرد.

شرکت سرمایه گذاری ارشک، عضو حقوقی هیات مدیره مجتمع فولاد خراسان است.همچنین، به گزارش روابط عمومی فولاد خراسان، در مراسمی که پیش از ظهر یکشنبه ۲۹ دی ماه با حضور دکتر شیرکانی در محل دفتر هیات مدیره مجتمع فولاد خراسان در تهران برگزار شد، اعضای هیات مدیره و  دکتر غفوری، مدیرعامل فولاد خراسان، از کوشش های کارساز مهندس شمس آبادی، عضو پیشین هیات مدیره قدر دانی کردند.

مهندس شمس آبادی، در سه سال گذشته به عنوان عضو هیات مدیره فولاد خراسان فعالیت کرده بود و مدیرعامل فولاد خراسان در نشست روز گذشته، از تلاش های تاثیرگذار وی در توسعه حضور صادراتی فولاد خراسان در بازارهای منطقه و باز شدن میدان های جدید بازرگانی خارجی برای شرکت، قدردانی کرد.

گفتنی است در نخستین نشست هیات مدیره پس از این انتصاب، اعضا به اتفاق آرا مهندس امینی را عنوان «رییس هیات مدیره» فولاد خراسان نیز انتخاب کردند.
مهندس حسین امینی از مدیران مجرب و خوش نام اجرایی کشور است و پیش از این با عنوان دستیار ویژه وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» ریاست شورای هماهنگی شرکت ها و موسسات زیر مجموعه این وزارت خانه را در خراسان رضوی بر عهده داشته است.

گفتنی است نمایندگی مردم قائنات در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی و نیز استانداری سیستان و بلوچستان در دولت هشتم، را می توان به عنوان برخی از مهم ترین سمت های گذشته ایشان ذکر کرد. مهندس امینی سرپرستی استانداری خراسان رضوی را نیز در پیشینه خود دارد.

تکمیل حلقه حساس تولید فولاد در خراسان رضوی با راه اندازی کارخانه تولید کنسانتره در سنگان خواف، درحال حاضر یکی از مهم ترین چشم اندازهای راهبردی فولاد خراسان و مورد تاکید مدیرعامل، هیات مدیره و سهامداران این مجموعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.