پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , ۱۴:۳۲:۴۵
2019 / December / 12خبر، گروه صنایع معدنی، فولاددسامبر 2, 2019

مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر: تحریم و نقدینگی مهم ترین مشکلات پروژه های ما هستند

مهندس محیاپورافزود: متاسفانه مشکلات پروژه های ما بحث تحریم و نقدیگی است که در چندماه گذشته وقت گذاشتیم و مسائلش رفع شده و در وضعیت خوبی به سر می بریم.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد،  مهندس محیاپور  مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با اشاره به این که خوشبختانه طرح های توسعه ای ما پیشرفت خیلی خوبی داشته گفت: اعتقاد داریم عملکرد یک مجموعه وابسته به رشد و پیشرفت پروژه هاست و ما روی این مساله برنامه خاصی داریم و هر روز این موضوعات را رصد می کنیم.

مهندس محیاپور افزود: متاسفانه مشکلات پروژه های ما بحث تحریم و نقدیگی است که در چندماه گذشته وقت گذاشتیم و مسائلش رفع شده و در وضعیت خوبی به سر می بریم.

وی ادامه داد: بخشی از بودجه مربوط به پروژه های این شرکت از سود شرکت و صادرات و یوزانس است، همچنین از محل وام های داخلی و آورده سهام داران نیز تامین می شود.

وی در خصوص نمایشگاه هایی که در مناطق معدنی برگزار می شوند نیز گفت: این مساله بسیار مهم و ضروری است که قبلا به این مساله کمتر اهمیت داده شده، طبق فرمایشات مقام معظم رهبری این موضوع یکی از اولویت های مهم است و باعث می شود در بحث های بومی سازی و توسعه ساخت داخل تقویت شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.