یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۹:۱۵:۵۹
2019 / August / 25گروه صنایع معدنی، فولاد، گروه صنایع معدنیخرداد ۲۱, ۱۳۹۸
امروز در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای کشور رقم می خورد

عرضه ۲۵ هزار تن فولاد

امروز 51 هزار و 609 تن مواد پلیمری در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود. همچنین، 7 هزار و 750 تن قیر، 2 هزار تن گوگرد، 3 هزار تن لوب کات و 25 هزار تن وکیوم باتوم نیز در تالار مذکور عرضه خواهد شد.

به گزارش «پیام آوران معدن و فولاد» به نقل از «فصل اقتصاد» تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای کشور امروز میزبان عرضه ۲۰ هزار تن شمش بلوم، ۵ هزار و ۵۰۰ تن سبد میلگرد و ۲۵۰ تن شمش روی است.

امروز همچنین ۵۱ هزار و ۶۰۹ تن مواد پلیمری در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود . این گزارش حاکی است، ۷ هزار و ۷۵۰ تن قیر، ۲ هزار تن گوگرد، ۳ هزار تن لوب کات و ۲۵ هزار تن وکیوم باتوم نیز در تالار مذکور عرضه خواهد شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۲ هزار و ۸۰ تن خرمای استعمران و ۱۴ کیلوگرم زعفران رشته ای است .

تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه ۲۰۰ تن عایق رطوبتی، ۳ هزار و ۸۸۰ تن قیر و ۲۲ هزار و ۵۰۰ تن گوگرد را تجربه می کند، همچنین تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲۰ خردادماه، میزبان دادوستد ۱۸ هزار تن شمش بلوم، ۵ هزار و ۵۰۰ تن سبد میلگرد، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، ۳۹۰ تن مس مفتول و ۱۳ کیلوگرم شمش طلا بود، طی این روز ۳۴ هزار و ۸۵۰ تن قیر نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران معامله شد .

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز معامله ۲ هزار و ۶۰۰ تن وکیوم باتوم و ۱۲ هزار و ۶۹۶ تن مواد پلیمری را تجربه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.