چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۱:۵۹:۲۳
2020 / April / 29خبر، گروه صنایع معدنی، فولاد | اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۹

شرکت فولاد هرمزگان کارفرمای برتر سلامت محور شد

فولاد هرمزگان در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه کار و واحد نمونه و اولین جشنواره امتنان از خانه‌های بهداشت کارگری برتر و کارفرمای سلامت محور استان هرمزگان، به‌عنوان کارفرمای برتر سلامت محور برگزیده شد.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد،  در این مراسم که به میزبانی شرکت فولاد هرمزگان و با حضور مدیرکل اداره تعاون و رفاه و امور اجتماعی استان برگزار شد، مدیر عامل فولاد هرمزگان با تاکید بر اهمیت سرمایه‌های انسانی در فولاد هرمزگان به اشتغال حدود ۴ هزار نفر در سایت فولاد هرمزگان اشاره کرد و دستیابی به موفقیت‌های این شرکت در سال‌های اخیر را مرهون تلاش و کوشش کارکنان عملیاتی و ستادی شرکت دانست.

به گفته وی‌؛ امید است در سال جاری نیز بتوانیم در راستای اعتلای اقتصاد کشور و با هدف جهش تولید برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت بیفزاییم.

مدیرعامل فولاد هرمزگان، با ارائه عملکرد این شرکت در جهت ارتقای سلامت کارگران در سال ۹۸ گفت: سعی کردیم تمامی پروتکل‌های بهداشتی که از ستاد کرونا ابلاغ می‌شد را رعایت کنیم. البته در تمامی این روزهای سخت، تولید فولاد هرمزگان بدون وقفه ادامه پیدا کرد و کارکنان حوزه تولید و شیفت کار، در کنار رعایت مسائل بهداشتی مانند قبل به فعالیت خود جهادگونه ادامه دادند.

ابراهیمی مدیر کل اداره کار، رفاه و امور اجتماعی استان هرمزگان با اشاره به شیوع ویروس کرونا سلامت کارگران را بسیار مهم دانست وگفت: بسیاری از شرکت‌ها اقدامات بسیار ارزنده‌ای در این حوزه انجام داده‌اند که پس از بررسی‌های به عمل آمده؛ فولاد هرمزگان به‌عنوان کارفرمای سلامت محور برتر استان هرمزگان در سال ۹۸ انتخاب و معرفی شد. مهندس ابراهیمی تاکید کرد توجه به سلامت کارکنان ارتباط مستقیمی با جهش تولید دارد و اگر بخواهیم به جهش تولید برسیم باید روی سلامت کارکنان تاکید کنیم. وی خاطرنشان کرد: اگر کارکنان در سلامت باشند قطعا بهره‌وری بالاتری خواهند داشت و این امر لازمه جهش تولید است. در همین حال فولاد هرمزگان با عملکرد مناسب در حوزه سلامت کارکنان در سال ۹۸ نشان داده است که توجه ویژه‌ای به این حوزه دارد.

در ادامه مراسم مهندس ابراهیمی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در فولاد هرمزگان از مهندس ارزانی مدیر عامل این شرکت با اهدای تندیس و لوح تقدیر تشکر کرد. در ضمن شرکت فولاد هرمزگان در بین ۷۸۵ شرکت ثبت نام‌کننده در این جشنواره موفق به دریافت عنوان کارفرمای برتر سلامت محور شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.