پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۰۶:۲۲:۱۱
2020 / April / 30خبر، گروه صنایع معدنی، فولاد | آذر ۱۱, ۱۳۹۸

رییس روابط عمومی فولاد برسیر: کیفیت نمایشگاه ها باید بیشتر شود

ملک قاسمی رییس روابط عمومی فولاد مشیز بردسیرگفت: نمایشگاه متافو تخصصی متالوژی است و در چند سال اخیر مورد توجه کارخانه های تولید کننده فولاد و خریداران عمده فولاد کشور بوده که اعتبار خوبی کسب کرده است

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد، ملک قاسمی رییس روابط عمومی فولاد مشیز بردسیر گفت: نمایشگاه متافو تخصصی متالوژی است و در چند سال اخیر مورد توجه کارخانه های تولید کننده فولاد و خریداران عمده فولاد کشور بوده که اعتبار خوبی کسب کرده است ولی برگزارکنندگان این نمایشگاه باید تلاش بیشتری کنند تا شرکت های خارجی بیشتری را جذب کنند و این وظیفه برگزارکننده است.

ملک قاسمی افزود: حضور تامین کنندگان داخلی هم باید پررنگ تر شود که شرکت های تولید کننده بتواننده مراودات تامین و تجهیز داشته باشند وقراردادهایی نیز ببنندند. وی تصریح کرد: کیفیت باید بالاتر برود زیرا در حال حاضر کیفیت اصلا راضی کننده نیست.

ملک قاسمی تاکید کرد: با توجه به اینکه استان کرمان به یکی از قطب های تولید فولاد کشور تبدیل شده باید شرکت های کرمانی حضور بیشتری داشته باشند و این وظیفه روابط عمومی هاست.در بحث حضور در نمایشگاه همیشه سعی کردیم کیفیت غرفه سازی و نمایش محصولمان به نحوی باشد که همیشه استان کرمان را سربلند کنیم برای همین همیشه در بحث غرفه سازی چون تبلیغ برای استان کرمان است سعی کردیم تلاش . دقت زیادی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.