دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ , ۱۹:۲۲:۴۹
2020 / January / 20خبرفوریه 28, 2019

رهبران جوان در راه اتاق

نهمین دور انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران شنبه 11 اسفند ماه برگزار خواهد شد و سرنوشت بخش خصوصی برای چهار سال آتی رقم خواهد خورد.

کی از مهمترین ویژگی هاي ائتلاف فردا، جوانگرایی و بهره گیری از افکار و آرا تازه است که به هر تیمی امکان همگام شدن با جریانهای روز دنیا را می دهد.

رهبران جوان در راه اتاق

نهمین دور انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران شنبه ۱۱ اسفند ماه برگزار خواهد شد و سرنوشت بخش خصوصی برای چهار سال آتی رقم خواهد خورد.

یکی از مهمترین ویژگی های ائتلاف فردا، جوانگرایی و بهره گیری از افکار و آرا تازه است که به هر تیمی امکان همگام شدن با جریانهای روز دنیا را می دهد. پدرام سلطانی،  نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و رئیس هیئت مدیره شرکت‌های پرسال از مدیران جوانی است که با انرژی و انگیزه در اتاق هشتم مشغول فعالیت بود و تلاش خود را متمرکز بر تقویت این نهاداقتصادی و افزایشظرفیت های آن به کار بست. او که خود در این دوره انتخابات نکرد، اما از حضور رهبران جوان در اتاق حمایت کرده است. سلطانی با اعتقاد بر لزوم حضور نیروهای تازه نفس و افکار بدیع در بازار کسب و کار از شرکت مدیران جوان در لیست ائتلاف برای فردا حمایت کرده و فضا را برای حضور رهبران جوان دنیای کارآفرینی هموار کرده است.

از چهره های جوان شاخص ائتلاف برای فردا می توان به علیرضا کلاهی، سجاد غرقی و مجید حسینی نژاد اشاره کرد. علیرضا کلاهی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت سیم و کابل ابهر، رئیس هیئت مدیره و بنیانگذار دیجی کالا و مدیر هلدینگ نورین است و از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۶ رئیس هیئت مدیره سندیکای صنعت برق ایران را نیز بر عهده داشت. سجاد غرقی، معدنکار، مدیرعامل گروه معدنی متما و عضو هیئت نمایندگان دوره هشتم که علاوه بر عضویت در هیئت مدیره انجمن سنگ آهن، به عنوان نماینده معادن و صنایع معدنی ایران در مجامع بین المللی نیز حضوری پیوسته و مستمر داشته است. مجید حسینی نژاد نیز بنیان گذار استارتاپ علی بابا است که یکی از مهمترین و موفقترین استارتاپ ها در حوزه گردشگری است. حسینی نژاد در سال ۹۶ به عنوان چهره سال استارت آپی ایران انتخاب شد.

از دیگر چهره های جوان لیست می توان به فرزین فردیس، بنیان گذار و عضو هیئت مدیره گروه پارس سامان، مهراد عباد، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت گاز دایان و کاوه زرگران، رئیس کمیسیون کشاورزی و آب و صنایع غذایی هشتمین دوره اتاق بازرگانی تهران اشاره کرد.

این مدیران جوان متخصصان کاردانی هستند که شیوه های نوین کسب و کار را می شناسند، درک و شناخت عمیقی از کار در بازار ایران و فضاهای بین المللی دارند و با قواعد کار صنفی به خوبی آشنا هستند.

قطعا حضور این افراد در اتاق بازرگانی در کنار بزرگان و پیشکسوتان به همفکری و همکاری های عمیق و موثر منجر خواهد شد. حضور این مدیران جوان، مسئول و متعهد و وطن دوست در اتاق نهم قطعا بستر حاصلخیزی برای سربرآوردن ایده های نو در جهت همگرایی ملی فراهم خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.