چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ , ۰۴:۴۵:۳۲
2020 / February / 26خبر، گروه صنایع معدنی، فولاد | شهریور ۲, ۱۳۹۸

خط تولید پروژه ذوب جهان فولاد بعد از هفته دولت افتتاح می شود

محمد محمودآبادی صبح امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: 328 میلیارد تومان پروژه صنعتی در سیرجان در هفته دولت افتتاح می شود.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد، سرپرست فرمانداری سیرجان از افتتاح ۳۲۸ میلیارد تومان پروژه صنعتی در سیرجان خبر داد و گفت: خط تولید پروژه ذوب فولاد شرکت جهان فولاد بعد هفته دولت افتتاح می شود.

وی با اشاره به پروژه های زیرساختی و عمران روستایی افزود: در حال حاضر خط تولید پروژه ذوب فولاد شرکت جهان فولاد در حال کار است که بعد هفته دولت افتتاح می شود.

کرمان| چهارمین کارخانه فولاد بردسیر به زودی افتتاح می شوددر آستانه هفته دولت/ رئیس جمهور و اعضای دولت با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردندنخستین کارخانه شمش روی کرمان در ابارق افتتاح شد

سرپرست فرمانداری سیرجان که هنوز حکم فرمانداری وی به امضا وزیر کشور نرسیده است عنوان کرد: دلبسته میز و صندلی قدرت نیستم و اگر به بنده بگویند بروید می روم، عنوان مهم نیست بنده تمام قدرت یک فرماندار را در عزل و نصب ها با جسارت کامل دارم.

وی ۷۰ درصد مدیران گل گهر را بومی عنوان کرد و گفت: در بخش نیروهای غیر بومی در سیرجان نیروی کار کارگری فنی نداریم که بتواند در گل گهر کار انجام دهد.

محمودآبادی در زمینه کمبود منابع آب در این شهرستان عنوان کرد: بارندگی مناسبی سال پیش نداشتیم و در حال حاضر شاهد استفاده بی رویه مشترکان از آب شرب هستیم.

وی با بیان اینکه هیچ کجای دنیا مصرف آب شرب از لوله کشی را نداریم و همین مسئله باعث اسراف زیادی می شود افزود: در حال حاضر ذخایر زیرزمینی امکان پاسخگویی دارد و تمهیداتی هم برای خاموشی موتور پمپ های کشاورزی پیش بینی شده است.

سرپرست فرمانداری سیرجان اقتصاد اول این شهرستان را کشاورزی و معادن عنوان کرد و گفت: کاشت پسته باعث شده این شهر از لحاظ اقتصاد خانوار در سطح بالایی باشد که همین اتفاق موجب بالا رفتن قیمت کالاها شده است.

وی با بیان اینکه بازرسی های مختلف را برای کنترل قیمت ها در این شهرستان انجام دادیم تصریح کرد: بروکراسی اداری و جریمه های پایین باعث شده متخلفین درگیر قانون نشوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.