یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۲:۱۲:۱۲
2020 / May / 03خبر، گروه صنایع معدنی، فولاد | اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹

حل مشکلات سنگربانان عرصه تولید را افتخار می‌دانیم

همزمان با هفته گرامی‌داشت مقام کارگر، مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با جمعی از نمایندگان انجمن‌های کارگری معدن چادرملو دیدار و ضمن تجلیل از خدمات این قشر تلاشگر جامعه بر ضرورت تعامل مستمر فی مابین کار گران و کارفرمایان در رفع مشکلات معیشتی و رفاهی و نیز بهبود شرایط کار تاکید کرد .

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد،  بر اساس این گزارش، این دیدار که در مجتمع معدنی چادرملو انجام شد، ناصر تقی زاده ضمن تبریک این روز به تمامی کارگران کشور به ویژه کارگران شاغل در مجتمع‌های معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به نقش و جایگاه این قشر ارزش آفرین در فرآیند تولید و اقتصاد افزود: کارگران سرمایه حقیقی هر واحد تولیدی و صنعتی هستند و مطمئنا هیچ توسعه‌ای در تولید روی نمی‌دهد مگر با همت و تلاش کارگران .

وی گفت : آماده هستیم در هر زمان به خواسته‌های به حق کارگران در چارچوب ضوابط قانونی پاسخ دهیم و این را برای خود افتخار می دانیم که بتوانیم مشکلات سنگربانان عرصه تولید را مرتفع سازیم .

تقی زاده اظهار امیدواری کرد با همکاری و تشریک مساعی یکدیگر بتوانیم چرخ اقتصاد کشور را با سرعت بیشتر به چرخش در آوریم  و جهش تولید را که خواسته مقام معظم رهبری است محقق نمائیم .

وی در عین حال خطاب به نمایندگان انجمن‌های کارگری چادرملو یاد آور شد مایلیم از افکار، دیدگاه‌ها و ایده‌های توسعه بخش شما در هر بخش از تولید در قالب طرح نظام پیشنهادات بهره‌مند شویم، چرا که اعتقاد داریم این نیروهای فعال در بخش های مختلف هستند که می‌توانند با خلاقیت و پیشنهادات عملی خود در جهت ارتقاء کیفیت محصول تولیدی و افزایش بهره‌وری به یاری واحدهای تولیدی برخیزند و قطعاً شما نیز در منافع آن سهیم خواهید بود  .

نمایندگان انجمن های کارگری نیز ضمن تقدیر از دیدگاه‌های امید بخش و دوراندیشانه مدیر عامل چادرملو، آمادگی خود را برای بهبود بخشیدن به امر تولید و توسعه کمی و کیفی اعلام داشتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلوزیون

تلوزیون پیام آوران معدن و فولاد

آخرین خبرها

تبلیغات

صنایع فولاد کرمان


صبا فولاد خلیج فارس
استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.