دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ , ۱۷:۲۶:۴۸
2020 / June / 29خبر، گروه صنایع معدنی، فولاد، معادن | تیر ۹, ۱۳۹۹

ثبت افزایش تولید روزانه در “سناباد”؛ تولید بیش از ۹ هزار تن گندله در روز

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، از رشد تولید روزانه این شرکت خبر داد. محمد مدنی فر تصریح کرد: تولید روزانه این شرکت به 9 هزار و 375 تن گندله رسیده است. وی افزود: این میزان تولید در حالی به ثبت رسیده است و ادامه دارد که 45 روز از راه اندازی گندله سازی سناباد می گذرد.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد،  محمد مدنی فر که در آستانه روز صنعت و معدن سخن می گفت، افزود: این افزایش تولید گندله در حالی به دست آمده است که شروع تولید آزمایشی گندله سازی سناباد، ۲۳ اردیبهشت امسال انجام و در ۲۲ خرداد افتتاح شد.

وی گفت: تولید اسمی کارخانه گندله، ۸ هزار و ۳۰۰ تن در روز است و برنامه روزانه تولید برای تولید حدود ۷ هزار تن گندله هدفگذاری شده بود که خوشبختانه ۱۲ درصد فراتر از برنامه عمل کردیم.

طراحی، مهندسی و اجرای کارخانه گندله سازی سناباد، توسط متخصصان ایرانی انجام شده است و بیش از ۵۰ درصد تجهیزات کارخانه فوق به لحاظ وزنی، ساخت داخل است.

این کارخانه خرداد امسال با فرمان رئیس جمهور و با حضور سرپرست صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو در منطقه معدنی “سنگان” استان خراسان رضوی- شهرستان خواف- افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.