جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۴:۲۹:۲۰
2020 / May / 01خبر، گروه صنایع معدنی، فولاد | اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹

تولید روزانه یک هزار البسه بیمارستانی در شرکت فولاد خوزستان

استاندار خوزستان با اشاره به بهره برداری از خط تولید البسه بیمارستانی و گان پزشکی در شرکت فولاد خوزستان، گفت: روزانه یک هزار البسه بیمارستانی و گان پزشکی در این شرکت تولید خواهد شد.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد،  غلامرضا شریعتی دیروز، ۱۱ اردیبهشت ماه در حاشیه بهره برداری از خط تولید البسه بیمارستانی و گان پزشکی جهت پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی شرکت فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اوایل بحث بیماری کرونا، فولاد خوزستان دست به کار و در تولید ماسک پیشگام شد. اکنون نیز با توجه به نیاز استان به لباس های خودمراقبتی کادر بهداشت و درمان بیمارستان، اقدام به راه اندازی خط تولید البسه بیمارستانی کرده است.

وی با بیان اینکه فولاد خوزستان در زمینه مبارزه با ویروس کرونا نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است، افزود: از امروز کارخانه فولاد خوزستان با راه اندازی این خط تولید، روزانه یک هزار البسه بیمارستانی و گان پزشکی تولید می کند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: فولاد خوزستان در بحث تولید ماسک، تولید البسه پزشکی، تامین بسته های معیشتی برای نیازمندان و در کمک به دانشگاه های علوم پزشکی استان اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

شریعتی عنوان کرد: سپاه حضرت ولی عصر(عج) نیز نقش محوری در تامین و توزیع این وسایل برعهده گرفته است و در این زمینه از آن ها نیز نهایت تشکر را دارم.

وی ادامه داد: این اقدامات بیانگر آن است که تا آخر در کنار پزشکان و پرستارانی که در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارند، هستیم و از آن ها پشتیبانی خواهیم کرد.

استاندار خوزستان اظهار کرد: مردم باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و به توصیه ها و پروتکل های بهداشتی درمانی توجه ویژه داشته باشند.

شریعتی ادامه داد: در بین برخی از مردم توجه به این نکات کمتر شده است و نوع رفتار آن ها مانند گذشته نیست و این مساله جای نگرانی دارد.

وی افزود: به مردم توصیه می کنیم تا به این نکات و توصیه های بهداشتی توجه کنند و همراهی داشته باشند تا کادر بهداشت فرسوده نشود.

استاندار خوزستان با اشاره به افزایش تعداد آزمایشگاه های استان در بحث تشخیص کرونا گفت: به دلیل افزایش تعداد آزمایشگاه ها، بیماریابی در خوزستان بیشتر شده و از این رو امکان شناسایی بیماران در استان افزایش یافته است.

شریعتی بیان کرد: هرچه بتوانیم بیماران بیشتری را شناسایی و از جامعه جدا کنیم، قطعا می توانیم در کنترل بیماری بهتر عمل کنیم. در حال حاضر علی رغم افزایش تعداد بیماران در استان، اوضاع تحت کنترل است و تعداد بیماران بدحال افزایش چندانی پیدا نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: فعلا شیب ابتلا به کرونا در خوزستان کند است و نیازی به اعمال محدودیت ها و مداخلات بیشتر نیست اما هر زمان صلاح باشد سریعا وارد عمل خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.