سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , ۰۴:۲۷:۵۷
2019 / July / 22معادن اسفند ۱۵, ۱۳۹۷
مدیر مجتمع سرب و روی انگوران خبر داد

بهره‌برداری بخش زیرزمینی انگوران از ابتدای سال ۹۸

رشد 12درصدی استخراج نسبت به سال 97

مدیر مجتمع سرب و روی انگوران با بیان اینکه بخش زیرزمینی انگوران هم‌اکنون در مراحل پایانی تجهیز کارگاه قرار دارد گفت: با پیش‌بینی تولید سالانه ۱۲۰ هزار تن ماده معدنی سولفوره و با اشتغال به کار حدود ۳۲۰ نفر، از ابتدای سال ۹۸ به بهره‌برداری کامل خواهد رسید.

به گزارش پیام‌اوران معدن و فولاد، امید فلاح  مدیر مجتمع سرب و روی انگوران اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۷ تا پایان بهمن سال جاری همزمان با تجهیز کارگاه حدود ۵۷ هزار تن ماده معدنی در این بخش استخراج و حدود ۵۲ هزار تن نیز فروخته شده است

فلاح با اشاره به بخش روباز معدن سرب و روی انگوران گفت: در ۱۱ ماه سال ۹۷ بیش از ۹۵۴ هزار تن ماده معدنی از این بخش استخراج شده که با توجه به برنامه از پیش تعیین شده شاهد رشد ۱۲ درصدی هستیم.

مدیر مجتمع سرب و روی انگوران خاطر‌نشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال رکورد تولید ماده معدنی در این مجتمع (در طول یک سال کاری) شکسته شود و بیش از یک میلیون تن ماده معدنی استخراج و تحویل واحدهای فرآوری شود.

وی تصریح کرد: در بخش فروش و ارسال ماده معدنی نیز تا پایان بهمن ۹۷ بیش از ۶۲۹ هزار تن ماده معدنی به شرکت‌های خریدار خاک طبق سهمیه‌بندی ارسال شده است. بر اساس این گزارش، مجتمع سرب و روی انگوران در استان زنجان، کیلومتر ۲۲ جاده دندی به تکاب واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.