شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۶:۱۴:۱۷
2020 / May / 02خبر، معادن | اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹

برگزاری نخستین جلسه طرح احیای معادن کوچک در سال ۹۹

نخستین جلسه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در سال 99 با حضور اعضای این طرح در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران برگزار شد.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد،   وجیه اله جعفری در این جلسه با اشاره به اینکه طرح احیای معادن کوچک مقیاس جزو طرح های اقتصاد مقاومتی به شمار می رود، گفت: در سال جدید، با عنوان “جهش تولید”، باید معادن کوچک مقیاس بیشتری در کشور فعال شوند تا به دنبال آن افزایش تولید و اشتغال را شاهد باشیم.

وی افزود: با توجه به استقرار معادن کوچک مقیاس در مناطق محروم، احیای آنها رونق اقتصادی و شغلی در این مناطق را به همراه دارد. علاوه بر این، صنایع معدنی بیشتری توسعه می یابند.

برگزاری جلسات استانی به صورت ویدئو کنفرانس

سید رضا عظیمی، مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح در این جلسه ضمن ارایه گزارش عملکرد طرح در سال ۹۸ و برنامه های سال ۹۹، تصریح کرد: به دلیل تاثیرگذاری بیماری کرونا بر برگزاری جلسات حضوری در استان های مختلف، کل جلسات استانی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.

وی افزود: برای این منظور، هماهنگی لازم برای سهولت حضور در اتاق جلسه آنلاین از طریق واحد IT شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.