سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ , ۲۱:۵۶:۰۸
2020 / September / 15برگزیده، خبر، گروه صنایع معدنی، فولاد، معادن | شهریور ۲۵, ۱۳۹۹

با مطالعه وارد بورس شوید

مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: حضور معدن و صنایع معدنی در بورس توسعه و پیشرفت را در پی دارد.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد، معدن و صنایع معدنی بعد از تحریم‌های آمریکا بیشتر از قبل مورد توجه دولت قرار گرفت. معدن و صنایع معدنی شامل محصولات غیر فولادی همچون سرب و روی نیز می‌شود. از طرفی سهام شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی در بورس از توجه بسیاری برخوردار است. ارزیابی این حضور در بورس از اهمیت بسیاری برخوردار است.

بورس جایی است که قیمت‌ها شفاف می‌شود

فرزاد ارزانی؛ مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: بورس جایی است که قیمت‌ها شفاف می‌شود و به‌ خاطر شفافیتی که ایجاد می‌شود مبنا و معیاری خوبی برای تشخص است.
ارزانی در ارتباط با خرید سهام معدنی و ها فولادی‌ها در بورس افزود: سهامداران برای اینکه در خرید دچار مشکل نشوند، بهتر است سبدی از سهام‌های مختلف داشته باشند.

حضور شرکت‌های معدنی و فولادی در بازار سرمایه سبب رونق بورس شده است

مدیرعامل فولاد هرمزگان حضور معدن وصنایع معدنی در بورس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: معدن و صنایع معدنی نقش مهمی در بازار سرمایه دارند.

وی اعلام کرد: حضور شرکت‌های معدنی و فولادی در بازار سرمایه سبب رونق بورس شده است و این حضور علاوه بر اینکه شفافیت ایجاد می‌کند.

ارزانی بیان کرد: حجم زیادی سرمایه‌گذاری عمده در بخش‌های مختلف را رقم می‌زند. بر این اساس، سرمایه گذاری ها منبعی برای تامین مالی پروژه‌های توسعه‌ای کشور می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.