پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۸:۵۴:۱۶
2020 / April / 30خبر، معادن | آذر ۱۱, ۱۳۹۸

رییس دادگاه انقلاب تهران در بازدید از نمایشگاه متافو: با برگزاری این نمایشگاه ها شاهد ارتقا همه سطوح خواهیم بود

رییس دادگاه انقلاب تهران در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایران متافو گفت: خواستم دستاوردهای نمایشگاه را رد بحث تولیدات داخلی از نزدیک ببینم و همین طور شرکت های داخلی.

به گزارش پیام آوران معدن و فولاد،  رییس دادگاه انقلاب تهران در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایران متافو گفت: خواستم دستاوردهای نمایشگاه را رد بحث تولیدات داخلی از نزدیک ببینم و همین طور شرکت های داخلی. انرژی مضاعفی گرفتم در بحث های مختلف و چند قسمتی را که دیدم بسیار عالی بود و انگیزه را در همه مدیران دیدم که تلاش می کنند تا اشتغال با اتکا به سرمایه های داخلی و درونی را ایجاد کنند. حجت الاسلام غضنفرآبادی افزود: امیدوار شدم که بزودی بتوانیم بحث اشتغال و مشکلاتی را که تحریم به وجودآورده را حل کنیم.

وی اضافه کرد: دستگاه قضایی می تواند اخلالی را که بعضی افراد عمدا در مسیر کار ایجاد کنند را پیگیری کنند و یکی از گام هایی که در زمان آقای رییسی اتفاق افتاده این است که نگاه نمی کنند جرمی اتفاق افتاده باشد اگر اخلالی در مسیر کار هم ایجاد شده باشد بررسی می شود. از حسین زاده مدیرعامل نمایشگاه ها تشکر می کنم با برگزاری این نمایشگاه ها می توانیم در همه سطوح شاهد ارتقا باشیم ایشان توضیح دادند باید بحث نیازمندی ها را در این نمایشگاه پیگیری کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.