سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , ۰۲:۵۹:۵۰
2019 / July / 22گروه صنایع معدنی، فولاد اسفند ۱۴, ۱۳۹۷

اسنادی که نشان می دهد مدیرعامل فولاد اکسین چند شغله است

این اسناد نشان می دهد مدیرعامل فولاد اکسین چند شغله است مگر اینکه در چند روز اخیر استعفا داده باشد

شریعتمداری وزیر کار بارها در اظهاراتی از حذف چند شغله‌ها خبر داده در حالی که اکنون در دوره مدیریت وی چند شغله‌ها حضور فعالی دارند

اسنادی که نشان می دهد مدیرعامل فولاد اکسین چند شغله است!

به گزارش پیام‌آوران معدن و فولاد، به نقل از به نقل از پایگاه خبری جامعه خبر ” امین ابراهیمی” مدیرعامل و عضو هیئت مدیره فولاد اکسین از زیر مجموعه های صندوق بازنشستگی کشور، همزمان عضو هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان، رئیس هیئت مدیره فولاد شادگان و رئیس هیئت مدیره شرکت صنعایع معدنی شهاب سنگ است.

شنیده شده وی برادر همسر “محمد کشانی” مدیر عامل فولاد خوزستان است که در سال ۹۴ جایگزین علی اکبر هدایتی دولابی فرزند حسین هدایتی در شرکت لوله نورد اهواز شده بود. کشانی هم به نمایندگی از شرکت بنیان گستر کاوا که یک درصد سهام فولاد خوزستان را در اختیار دارد عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شده است.

 

امین ابراهیمی هم اکنون از طرف شرکت سامان تجارت مجد از شرکت‌های وابسته به حسین هدایتی عضو هیئت مدیره فولاد خوزستان است. شرکت سامان تجارت مجد یک درصد سهام فولاد خوزستان را در اختیار دارد. ابراهیمی در ابان ماه سال ۹۵ مدیرعامل نورد لوله اهواز، یعنی همان شرکتی که اخیراً نامش در دادگاه حسین هدایتی مطرح شده، بوده است.

شریعتمداری وزیر کار بارها در اظهاراتی از حذف چند شغله‌ها خبر داده در حالی که اکنون در دوره مدیریت وی چند شغله‌ها حضور فعالی دارند؛ گفتنی است عمده سهامدار فولاد اکسین خوزستان صندوق بازنشستگی و شستا هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از اخبار با نقل منبع معدن و فولاد مجاز است.