پیام آوران معدن و فولاد
2019 / May / 26
یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۰:۳۰:۳۵
پیام آوران معدن و فولاد گروه صنایع معدنی
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸ ق.ظ
عضو هیئت مدیره انجمن فولاد ایران:

کانال‌های صادرات فولاد قابل تحریم نیست

احمد دنیا نور عضو هیئت مدیره انجمن فولاد ایران در خصوص تاثیر تحریم‌های جدید آمریکا بر صادرات فولاد گفت: ما در سال‌های اخیر همواره تحریم بوده‌ایم اما در آن شرایط باز هم به فروش فولاد خود ادامه دادیم و اعمال این تحریم‌ها هیچ اثر کاهشی بر میزان صادرات ما نخواهد داشت و فقط زحمت صادرکنندگان ما را بیشتر می‌کند.

چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۷:۲۹ ق.ظ
مدیر برنامه ریزی و مالی فولاد هرمزگان خبرداد:

رشد قابل توجه ارزش سهام فولاد هرمزگان

سیدعبدالحمید بحرینی با اشاره به میزان میزان سودآوری و وضعیت تولید شرکت در سال ۹۷ اضافه کرد: در سال ۹۷ ارزش سهام شرکت فولاد هرمزگان بالا رفت و سود خوبی داشتیم. آمارها و صورت‌های مالی ۹ ماهه که در کدال نیز منتشر شد، نشان دادند که ۱۴۰۰ میلیارد تومان سود داشتیم و EPS بالای ۹۵ تومان داشتیم.

چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۷:۲۵ ق.ظ

«فولادمبارکه» پاسخگوی نیاز داخل در صورت قطع واردات

مدیر امور عمومی «متولی امور بورس، بیمه و مالیات» فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به میزان سرمایه این شرکت در بازارسرمایه اظهارکرد: یکی از اتفاقات مثبت فولاد مبارکه طی روزهای پایانی سال گذشته، دست‌یابی به عدد 13 هزار میلیاردتومانی سرمایه شرکت بود چراکه این میزان سرمایه از 7 هزار و 500 میلیارد تومان، به این رقم رسیده است.

چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۷:۲۳ ق.ظ

تحریم فلزات اساسی چه تاثیری بر درآمد بانک‌ها دارد ؟

ایران در شرایطی که از سوی استکبار جهانی مورد تحریم شدید قرار گرفته است، ظرفیت‌های فراوان دیگری دارد که قطعاً توجه به آن فشارهای آن‌ها را خنثی می‌کند.یکی از این ظرفیت‌ها فلزات است

چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۷:۲۰ ق.ظ

حال نامساعد صنعت فولاد پاکستان و فرصت بهره مندی از ظرفیت های ایران

بزرگترین مجتمع تولید فولاد پاکستان (PSM) به دلیل زیان دهی بالا در خطر تعطیلی قرار گرفته است به همین دلیل دولت این کشور طرح احیای آن را بررسی می کند در این بین به اعتقاد کارشناسان اقتصادی ، ظرفیت های بالای جمهوری اسلامی ایران در صنعت فولاد می تواند راه گشای مشکل این کشور همسایه باشد

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶ ق.ظ
در مراسم تکریم و معارفه جمشید ملارحمان مطرح شد:

تداوم روند محوری گل‌گهر در توسعه زنجیره فولاد

 ساماندهی و برنامه ریزی در راستای افزایش عملکرد مجموعه

در مراسم تکریم و معارفه جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معددنی و صنعتی گل گهر که با حضور خدا داد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو، شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس و جمعی از مدیران مجموعه‌های صنعتی و معدنی به همراها اعضای هیات مدیره شرکت گل گهر برگزار شد ضمن تقدیر از غملکرد 4 ساله ناصر تقی زاده مدیرعامل اسبق نسبت به نقش محوری گل گهر در روند توسعه‌ای زنجیره تولید فولاد با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی  به همراه ساماندهی و برنامه ریزی در راستای افزایش عملکرد مجموعه تاکید شد.

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱ ق.ظ
جمشید ملارحمان در گفتگوی اختصاصی با «پیام‌آوران معدن و فولاد» مطرح کرد:

تداوم روند توسعه در گل گهر

اکتشاف اولویت نخست در زنجیره تولید فولاد است

تداوم روند توسعه در مجموعه گل گهر ادامه خواهد یافت ، این سخنان جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر است که معتقد است رشد و توسعه مجموعه تحت مدیریت خود و اعتلای فرهنگ بومی سازی مهمترین اهداف وی را در این مجموعه بزرگ تشکیل خواهد داد.

یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸ ق.ظ
صفريان مدير روابط عمومي فولاد هرمزگان:

روابط عمومی ها همه ارکان درون سازمان و ارکان برون سازمانی هستند

رتباطات یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و زیربنای سایرعلوم قرن حاضر است كه درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد. روابط عمومی هدف و چگونگی اجراي برنامه ها را ترسیم كرده پس لازم است که مدیر و کارکنان به وي اعتماد داشته و سعي در تعامل با اين بخش موثر سازمان داشته باشد. با توجه به اينكه روابط عمومی حافظ منافع دستگاه مربوطه و مشترياني است که با آن سر و کار دارند بايد به آن به قدري بها داد كه به مفاهیم و ارتباطات دوسویه بپردازد. در خصوص جايگاه روابط عمومي با گفتگويي با رضا صفريان، مدير روابط عمومي فولاد هرمزگان داشتيم.

یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۴۷ ق.ظ
مشاور مدیرعامل میدکو اعلام کرد:

افزایش صادرات فولاد در سال جاری

با رایزنی‌های انجام شده از سوی انجمن تولید‌کنندگان فولاد با برخی از دستگاه‌های ذی‌صلاح، برخی از محدودیت‌های داخلی برای صادرات فولاد مرتفع شده و پیش‌بینی می‌شود صادرات شرکت‌های فولادی در سال جاری افزایش یابد. بهرام سبحانی مشاور مدیرعامل میدکو درباره کاهش ۲۵‌درصدی صادرات ۹ فولاد ساز بزرگ کشور در سال گذشته گفت: محدودیت‌های بیرونی اثر کمتری بر کاهش صادرات داشتند و بیشتر قوانین و محدودیت‌های داخلی بر این موضوع اثرگذار بوده است.

یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۶:۵۴ ق.ظ
درهجدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان؛

شرکت فولاد هرمزگان موفق به کسب کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد

هجدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کننده، یکشنبه 15 اردیبهشت 98 در مرکز همایش های نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد